• 31. 1. 2022

APRA otevírá již sedmnáctý ročník oborové soutěže LEMUR. Stala se výhradním partnerem soutěže Sabre Awards

Asociace public relations (APRA) otevírá již sedmnáctý ročník oborové soutěže LEMUR – Česká cena za public relations. Vedle 31 soutěžních kategorií se mohou soutěžící těšit i na partnerství s prestižní soutěži Sabre Awards. Uzávěrka přihlášek je 27. března, vyhlášení výsledků se bude konat v první polovině června.

Od dnešního dne mají soutěžící možnost přihlašovat své projekty do 17. ročníku neprestižnější soutěže PR projektů LEMUR – Česká cena za PR. Uzávěrka přihlášek do letošního ročníku soutěže je 27. března, výherci budou oceněni na slavnostním večeru, který proběhne v první polovině června.

Letošní novinkou v soutěži je uzavření partnerství s prestižní soutěží Sabre Awards. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít partnerství s tak prestižní soutěží, jakou je Sabre Awards“ uvedl Patrik Schober, předseda výkonné rady APRA. „Projekty, které zvítězí v kategoriích Komunikační disciplíny získají přihlášku své práce do Sabre a možnost se porovnat s dalšími projekty v této prestižní soutěži,“ doplnil Patrik Schober.

Soutěžící mohou své projekty přihlašovat do kategorií rozčleněných do čtyř skupin: Komunikační disciplíny, Oborové kategorie, Komunikační nástroje a Řízení kampaní. I letos oceníme práci tiskových mluvčí, kteří získají speciální cenu v podkategorii tiskový mluvčí státní správy a tiskový mluvčí soukromého sektoru. Mluvčí budou nominováni odbornou veřejností prostřednictvím nominačního formuláře a jejich kvality bude hodnotit porota složená ze zástupců médií a předních odborníků na PR a marketing.

Partnery letošního ročníku jsou Sabre Awards, ForEvent, Monitora, STEMMARK. Mediálními partnery se staly oborový časopis Marketing&Media a služba Protext ČTK. Veškeré informace o soutěži a uplynulých ročnících naleznete na webových stránkách soutěže. Další informace jsou dostupné i na FB profilu, Instagramu a Twitteru soutěže.

Informace pro média:
Pavla Mudrochová, výkonná ředitelka
mudrochova@apra.cz; +420 603 191 539
www.apra.cz